У Новій Каховці проходить Кубок України з аквабайку (ВІДЕО).

19 травня у Новій Каховці в яхт-клубі «Мaxim Marine» розпочався Кубок України з аквабайку. Сезон відкрито!

Щоб продемонструвати свою майстерність, пілоти аквабайків зі всієї України зібралися саме у Новій Каховці!

І це не лише вражаюче видовище, але й почесна місія для нашого міста. Вкотре такий вибір на користь Нової Каховки підтверджує, що наше місто не лише гостинне, привабливе, затишне, але  має  чудові умови для змагань такого рівня і демонструє  високий рівень підготовки для їх проведення. Це підтвердили організатори Кубку, і численні гості – аквабайкери.

Змаганням надано статус державних, їх проводить Міністерство у справах молоді та спорту, за підтримки  першого заступника голови Херсонської ОДА Василя Зеленчука, міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка.

Господар яхт-клубу Олександр Дадика гостинно зустрів учасників. Та розповів – готуючись до зустрічі учасників, перш за все подбали про їх безпеку. Розповідає Олександр Дадика.

У змаганнях беруть участь близько 50 учасників з різних міст України. В перший день прибули не всі, бо перевезення аквабайку вимагає часу. До речі, важить він від 100 кг до 300 кг. А швидкість на воді здатен розвивати не менше 130 км за годину.

Змагання  проходять в дисциплінах кільцеві гонки і фрістайл. А також вперше в Україні Українська Федерація аквабайку, в рамках Кубка України, проводить Аквабайк-Квест! Це змагання зі спортивного орієнтування на водних мотоциклах, яке пройде в мальовничих місцях Дніпровських плавнів.

Від керівництва міста учасників змагань привітав секретар міської ради Олександр Лук’яненко.

Медіапідтримку змаганням аквабайкерів України надає Всеукраїнський мариністичний журнал «Шкіпер», якому в цьому році виповнилося 20 років – офіційне видання Вітрильної федерації України, Вітрильного крейсерсько-перегонового союзу України, а також офіційним партнером Національної федерації судномоделізму та судно модельного спорту України. Успіхів учасникам побажав головний редактор журналу, віце-президент Вітрильної Федерації України Сергій Поліщук.

19 травня з 11.00 розпочалися кільцеві перегони, які тривали до 18.00, змагання продовжаться 20 травня. Їх фіналом стане нагородження переможців.

Тож поспішайте, 19 і 20 травня ви можете стати глядачами цього захоплюючого видовища, поспілкуватися зі спортсменами – пілотами аквабайків, повболівати за них та привітати переможців. Чудова погода і вихідний день сприяє такому  відпочинку, приходьте і отримуйте яскраві враження. Вас запрошує яхт-клуб «Максим Марин»  19 і 20 травня.

А далі – фоторепортаж першого дня змагань.

З історії аквабайку

Відомо, що винахідник аквабайку – Клейтон Джейкобсон працював банківським співробітником, а у вільний час захоплювався мотоциклами. І найбільше полюбляв перегони на мотоциклах у багнюці. Це допомагало йому долати стрес. В середині 60-х років минулого століття американець захопився ідеєю перенести мотогонки на воду і винайшов новий різновид мотоциклу, який назвав аквабайком. Перший аквабайк було створено у 1965 році.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.