В міський галереї провели «Ніч в музеї».

В Новій Каховці відмітили Всесвітній день музеїв.

Минулої п’ятниці картинна галерея імені А. Гавдзинського організувала свято для шанувальників мистецтва.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє директор закладу Олена Михайленко.

«Всесвітній день музеїв у картинній галереї був не багатолюдним цьогоріч, але насиченим», – пише пані Олена.

Відвідав святковий вечір і творчий бомонд новокаховської громади..

«Прийшли до нас на свято художники, – Сергій Панченко і Олександр Панін і ще молода жіночка з сином, які вийшли на пленер просто перед картинною галереєю, а метр образотворчого мистецтва і поет одночасно Володимир Вітюнін з мольбертом пішов до краси архітектурного мистецтва будівлі виконкому. В цей час поспіли і майстер-класи від Інни Москаленко», – йдеться у повідомленні.

Цього дня демонстрували і вишиванки, зроблені власноруч дбайливими господинями. Олена Михайленко розповіла і про особливі мистецькі подарунки для гостей.

«Чудовий джаз лунав в картинній галереї протягом другої половини дня. Юрій Самсон (творчий організатор  – ред) вибрав для показу гостям цікавий фільм режисерки Тамри Девис «Лучезарное дитя» про незвичайного художника із Нью-Йорка Жана-Мишеля Баскія – дуже успішного неоекспресіоніста, примітивіста, який прожив коротке але насичене на творчі злети життя. А ще ми переглянули унікальний фільм, який дойшов до нас з позаминулого віку «The Lumiere Brothers First Films 1895-1897» Це щось неймовірне! Це перші досягнення кінематографії!», – ділиться враженнями директорка галереї.

Джерело: «Facebook/elena.mikhaylenko»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.