Україна входить до ТОП-10 країн, які найбільше витрачають на продукти.

Україна входить до ТОП-10 країн, громадяни яких найбільше витрачають на продукти.

Якщо скласти витрати на харчування, сигарети та алкоголь, то наша країна входить до ТОП-5 держав світу з найвищими витратами.

Про це заявив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у Facebook із посиланням на дані Міністерства сільського господарства США.

Якщо скласти витрати на харчування, сигарети та алкоголь, то наша країна входить до ТОП-5 держав світу з найвищими витратами. Українці, за даними Сполучених Штатів, витратили в 2016 році 38% від усіх доходів на продукти та 8,1% на алкоголь та сигарети. Тобто загальні витрати на ці дві групи склали 46,1%.

За сукупними витратами сімей на погані звички українці також входять до п’ятірки країн світу з найбільшими витратами. Вперед ми пропустили лише Естонію, Білорусь, Угорщину та Чехію.

Країною, де громадяни мають найменші витрати на продукти та шкідливі звички, є Сполучені Штати. Американці позаминулого року витратили лише 6,3% своїх доходів на харчування та 2% на алкоголь та сигарети, що складає загалом 8,3%.

У Європі найменші витрати у британців – лише 8,1% на продукти та 3,8% на віскі та сигари. Зокрема, поляки витрачають на харчування 16,5% та 6,2% пропивають.

Китайці проїдають 22,5% та ще 2,3% платять за згубні звички.

У Єгипті, до якого багато українців їздять відпочивати, 36,7% доходів витрачається на їжу та 4,5% на тютюн.

Останнє місце за дослідженнями в Нігерії, громадяни якої на все це витрачають майже 60%.

Джерело: «Facebook»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.