В Новій Каховці може з’явитися регіональний Центр служби крові.

Попри скарги на нестачу препаратів крові, комісія з питань управління об’єктами комунальної власності ухвалила рішення про необхідність зменшити кількість працівників Каховської філії регіонального Центру служби крові з 58 до 9 осіб, а саму філію перебазувати до міської лікарні Нової Каховки.

В облраді пояснюють таку радикальну пропозицію тим, що план із заготівлі та переробки донорської крові у філії виконали тільки трохи більш як на двадцять відсотків, а дві третини закріплених за установою будівель не використовуються.

Натомість тільки торік її утримання коштувало понад 3,1 млн грн. Утім, скорочення філії служби крові ще мають обговорити і затвердити на сесії депутати органу місцевого самоврядування.

Разом із тим в облраді вважають за доцільне зберегти функціонування експедиції Каховської філії для безперебійного забезпечення закладів охорони здоров’я області препаратами та компонентами крові. Проте запропоновано змінити його місцезнаходження і перевести до Нової Каховки.

З нами вже розмовляли з цього питання. «Ми готові прийняти у себе філію центру служби крові, місце для цього є», — прокоментував головний лікар Новокаховської ЦМЛ Ігор Гайдаманчук. За його словами, для розміщення центру запропоноване приміщення відділення трансфузіології центральної міської лікарні.

Джерело: «Голос України» / «Новий День»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.