«Три кити» Таврійська.

29 травня у Таврійську відбувся традиційний щорічний огляд комунальної техніки.

За словами міського голови Таврійська Миколи Різака, місто тримається на трьох китах – і це комунальні підприємства.

А огляд техніки дає можливість завжди тримати її у відмінному працюючому стані і забезпечувати місто всіма необхідними комунальними послугами.

На майданчику на території Таврійського водоканалу вишикувалася вся технічна комунальна міць Таврійська: трактори, вантажівки, спецтранспорт швидкої допомоги та пожежників, мікроавтобуси, автовишка, сміттєвоз, та інша необхідна в роботі комунальників техніка.   Вся вона виблискувала свіжою фарбою, а водії демонстрували можливості техніки.

Побачити «важку артилерію» комунальників Таврійська, подивитися на те, як місто вирішує комунальні проблеми, приїхали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, голови Дніпрянської селищної та Райської сільської рад Анатолій Білий та Іван Коваль.

Микола Різак зізнався: господарювати на території Таврійська доводиться  технікою, яка працює вже не один десяток років.  В «Комунсервісі» є трактор, якому вже за 60. Але придбати нову техніку місто не має можливості.  Тож доводиться відновлювати та ремонтувати те, що є . Та завдяки вмілим майстрам  Таврійськ нині може повноцінно надавати мешканцям комунальні послуги: обслуговувати систему електропостачання міста, бо є своя автовишка, є пожежна і асенізаторська машини, дробарка, якою можна перемелювати гілки та іншу деревину після обрізання дерев. Нещодавно придбали і машину для збору та вивозу твердих побутових відходів з приватного сектора. І практично друге життя майстри автосправи дали машині «швидкої допомоги», яка була більше схожа на металобрухт.

Микола Різак подякував всім майстрам, чиїми руками відновлено транспорт, керівникам та працівникам КП  за відповідальне ставлення до роботи. Пообіцяв, що віддячить не лише добрим словом, але й фінансовим заохоченням.

Пораділи успіхам таврійчан міський голова Нової Каховки В.Коваленко та голови Дніпрянської і Райської рад Анатолій Білий і Іван Коваль.

Володимир Коваленко привітав керівництво і комунальників Таврійська з успішною роботою та чудовими результатами з благоустрою міста. Він висловив повагу до праці комунальників, їх турботи про облаштування Таврійська, про забезпечення його технікою, яка б допомагала доглядати за містом в будь-яку пору року.

«Для кожного міста важлива стабільна робота комунальних служб – вони дбають про обличчя міста, його привабливість. Як у Новій Каховці, так і в Таврійську завжди звертаю увагу на чистоту і порядок в місті, – сказав Володимир Коваленко. Це результати щоденної роботи комунальників. І важливо, щоб про це пам’ятав кожен мешканець міста. Адже часто люди просто звикають до щоденного комфорту і затишку, навіть не замислюючись, якою працею вдається цього досягнути. Щира подяка вам  за вашу турботу про місто».

Потім всі разом оглянули представлену техніку. Микола Різак та працівники Таврійського «Комунсервісу» розповіли про історію кожної машини, про її можливості.

Побували у КП «Таврійський водоканал», де оглянули відремонтовані приміщення. В диспетчерській дізналися  про сучасну програму диспетчеризації, яка дозволяє зібрати всю інформацію з насосних станцій і бачити стан всіх насосних і всі найважливіші параметри. Поспілкувалися і з директором КП «Таврійський водоканал» Віктором Пономаренком.

Ось так працюють нині комунальні підприємства на території Новокаховської міської ради. Тож побажаємо їм успіхів. Адже від їх роботи залежить, яким буде обличчя кожного міста, селища та села. Цінуйте цю роботу і поважайте працю цих людей!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.