В Новій Каховці святкують День захисту дітей.

1 червня, площа біля Літнього театру перетворилася на гамірний жвавий вулик. Дітлахи, немов броуновські частинки, пересувалися парковими алеями, а дзвінкий гомін заполонив увесь Дніпровський проспект.

Адже саме сьогодні у місті відбуваються святкові заходи до Всесвітнього дня захисту дітей.

З самого рання в Парку культури та відпочинку працює містечко атракціонів. Як повідомила директор парку Ніна Іванова більшість дітлахів розважатиметься безкоштовно. До Дня захисту дітей було роздано 4 тис білетів, сумарна вартість яких складає близько 50 тис грн. В парковій зоні міський відділ культури і служба у справах дітей провели безліч розважальних заходів. Серед них: ігрова програма «Хай веселі будуть діти», конкурс малюнків на асфальті «Розмалюємо дитинство», спортивна естафета. Аби вберегтися від спеки дітлахів пригощали морозивом та прохолодними напоями. Акцію провели ГО воїнів АТО «Біла стріла» (керівник Дмитро Марков).

О 10 годині в Літньому театрі розпочався святковий концерт «Ми діти твої, Україно!» за участю творчих колективів Палацу культури. На захід завітали і почесні гості. Звертаючись до публіки міський голова Володимир Коваленко засвідчив повагу до світу дитинства. Він зізнався що йому деколи тяжко зрозуміти інтереси дітей сучасності. Однак міський голова впевнений, що діти – головне в житті кожного з нас.

Щирі вітання лунали й від начальника служби у справах дітей Оксани Поповиченко. «Попереду у вас три щасливих місяці свободи від суворого розпорядку дня та ранніх пробуджень, уроків, контрольних. Я вам щиро бажаю яскравих вражень, незабутніх спогадів і емоцій. Ви – наше завтра!», – звернулася до дітей пані Оксана. Ніхто не буде заперечувати, що наші діти мають право бути щасливими. А ми – батьки, дідусі і бабусі – зі свого боку повинні передати їм радість свого дитинства.

По закінченню концерту під пильним наглядом вихователів малеча розійшлася у пошуку нових пригод. Хтось вирушив відпочивати до міського пляжу, хтось – бешкетувати на стадіоні або випробувати атракціони на міцність. Були й такі, хто віддав перевагу іншим видам відпочинку. Зокрема, на оновленому дитячому майданчику в парковій частині було велелюдно.

День захисту дітей в Новій Каховці проходить весело та пізнавально. Але це ще не вся програма заходів. Під вечір дітвору чекає дитяча розважальна програма «Свято дружби» на майданчику по проспекту Перемоги та виступ учасників XVIII Міжнародного конкурсу академічного мистецтва юних «Vivat, Musica!» з оркестром Херсонської філармонії «Гілея».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.