«Світ дитинства» у Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

Святкування Дня захисту дітей в Новій Каховці розпочалося в особливому місці – Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. 1 червня тут провели щорічне свято «Веселковий світ дитинства».

Саме цього дня ми акцентуємо увагу на проблемах нашої молоді, на їхньому майбутньому.

Окремої підтримки потребують діти з особливими потребами.

Питання соціальної адаптації таких діточок – одне з пріорітетних у Новій Каховці. З плином часу знайти своє місце в житті для звичайної людини стає все більше проблемним завданням. Що ж казати про тих, хто не може обійтися без допомоги інших? Саме тому такі заходи допомогають вихованцям Центру соціальної реабілітації не лише отримати купу позитивних емоцій, а й поступово інтегруватися у суспільне життя.

Директор закладу Оксана Олексієнко розповіла, що цього року 5 випускників центру стануть учнями загальноосвітніх шкіл міста. Дітлахам всіляко допомогали підготуватися до їхнього першого навчального року. Організатори в ігровій формі, разом з майбутніми учнями вирішували, які речі необхідні для початку занять. «Це свято не лише для дітей, а й для дорослих. Для тих, хто допомогає, навчає та не може уявити своє життя без дитячих усмішок», – відзначила директор Центру соціальної реабілітації. Зі своїми батьками вихованці центру подякували всім вихователям натхненними віршами. Творчі вітання «сонячним дітям» подарували вихованці Будинку дитячої творчості.

Постійну підтримку центру надає міська влада в особі міського голови Володимира Коваленка, членів виконавчого комітету та депутатського корпусу. Цього разу депутати  новокаховської міської ради Сергій Євстратов та Світлана Дук разом з Благодійним фондом імені Ігоря Колихаєва презентували дітям їхні перші «чарівні портфелі» з усім необхідним шкільним приладдям. «А чарівні вони тому, що допоможуть вам приносити зі школи лише гарні оцінки», – підбадьорувала майбутніх шкільнят Світлана Дук.

На свято завітав і заступник міського голови Віктор Замковий, який також привітав всіх присутніх з Міжнародним днем захисту дітей. А депутат Юрій Власов відзначив особливу роль батьків у становленні дітей з інвалідністю. В знак підтримки він вручив Центру вкрай важливий подарунок – електричний водонагрівач. Від міського голови Володимира Коваленка та БФ ім. Ігоря Колихаєва дітям також роздали солодкі подарунки.

Відзначати День захисту дітей в Новій Каховці продовжили на площі біля Літнього театру, де на дітей вже чекав святковий концерт і насичена розважальна програма. А в картинній галереї імені Гавдзинського та Музеї історії міста з самого ранку оголошений день відкритих дверей. Культурно-рорзважальні програми також підготували бібліотеки міста.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.