Українка в США створює незвичайні картини.

Ірина Малкмус із Харкова після переїзду у США відкрила у собі талант художника. Українка малює картини і створює незвичні композиції з дерева, каміння та металу. Її роботи виставляють у галереях, кафе і на мистецьких шоу.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

«У Каліфорнію переїхала заради чоловіка-американця, – розповідає Ірина. – Познайомилася із ним в одній із кав’ярень Харкова. Там чекала на зустріч із знайомим. Але він зателефонував і повідомив, що прийти не виходить. В цей час офіціант приніс десерт. Показав на хлопця і сказав, що це від нього. Той до мене підсів, почав говорити ламаною російською. Виявилося, він з Америки. Подорожує країнами, любить вивчати мови. Після того почали зустрічатися. А уже через тиждень вирішила жити разом».

Майстриня зазначила, що почала малювати у США через прогалини в американському суспільстві.

«Чоловік чекав рік, поки закінчу університет. Після того полетіли в Каліфорнію, де одружилися. Перші кілька років були найважчими, бо зовсім не знала мову. Не могла піти в магазин, замовити старву у ресторані. Скрізь доводилося ходити із чоловіком. Через прогалини в соціальному житті, почала багато малювати. Чоловік сказав: “Вау, у тебе талант”. Купив у подарунок набір професійних фарб, кісточок і альбом. До того часу думала, що так можуть усі», – розповідає вона.

Жінка самостійно навчалася художнім технікам. Також захопилася композиціями із каміння та дерев, які хвилі викинули на берег океану. Майстриня перетворює їх у витвори мистецтва, не змінюючи початкову форму. Через роки хобі переросло у справу, яка приносить дохід.

Джерело: «Gazeta.ua»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.