Лікарів до Нової Каховки залучатимуть житлом та грошовими надбавками.

Зі стартом медичної реформи новокаховська громада зіштовхнулася з низкою викликів. В невеличких містах, накшталт Нової Каховки, на перший план виходять проблеми якісного медичного обслуговування, залучення кваліфікованих лікарів та молодих спеціалістів.

Всього в системі охорони здоров’я міста працює 151 лікар, з них 67 – пенсійного віку. Тому нагальною потребою є омолодження кадрового потенціалу. Гостро стоїть потреба в лікарях вузькопрофільних спеціальностей: рентгенолог, ЛОР, інфекціоніст, фтизіатр.

Станом на 1 січня 2018 року в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки на 28 дільницях працює 22 сімейних лікаря та 12 лікарів-педіатрів. Амбулаторно-поліклінічну допомогу надає Центральна міська лікарня, що має в штаті спеціалістів-консультантів. В середньому кожен новокаховчанин відвідує лікаря 9-10 разів протягом року.

Для забезпечння поставлених завдань медичних працівників розпочнуть заохочувати місцевими «стимулами». Шляхи реалізації важливої ініціативи прописані в Програмі стимулів для лікуючих лікарів, яку затвердили на черговій сесії 6 червня. Серед запропонованих кроків – забезпечення лікарів комунальних некомерційних підприємств службовими житловими приміщеннями та підвищення заробітної плати за рахунок виплати надбавок. В документі передбачена і можливість набуття житла у приватну власність. «Право на приватизацію службового житла виникає у наймача за наявності не менш як десятирічного безперервного стажу роботи», – зазначається у Програмі.

Придбання житла для лікарів профінансують з міського бюджету. Протягом 2018-2022 років на вирішення житлової проблеми планується виділити наступні суми: 600 тис грн – у 2018-ому; 1 млн 500 тис грн – 2019-ому;  2 млн 100 тис грн – 2020-ому;  2 млн 600 тис грн – 2021-ому; 2 млн 800 тис грн – у 2022-ому році.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.