Нові можливості відпочинку на Херсонщині покажуть туристичним журналістам.

На Херсонщині у четвер, 14 травня, розпочався ХIІІ Фестиваль туристичної журналістики України, що презентуватиме цікаві для мандрівників об’єкти регіону.

У фестивалі беруть участь 30 осіб. Його учасники відвідають найпривабливіші туристичні об’єкти Херсонщини.

«У тому числі, біосферний заповідник «Асканія-Нова», Лемурійське озеро, Арабатську Стрілку, комплекс рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра», сімейну виноробню ТМ «Курінь» й інші туристичні локації області», – розповіла представник управління туризму і курортів Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації Катерина Дерев’янко.

За її словами, у ХІІІ Фестивалі туристичної журналістики України беруть участь лише представники ЗМІ з Києва, і цим він відрізняється від попередніх. «Це представники центральних телеканалів, київських топових видань та сайтів туристичного спрямування», – зазначила Дерев’янко.

Вона підкреслила, що акцент під час проведення цього заходу робиться не на презентацію Херсонщини як приморської курортної області, про що вже давно знають всі в Україні, а на показ регіону, в якому також можна побачити багато цікавого. Наприклад, як зауважила Дерев’янко, на Арабатській Стрілці у цей час відбуватиметься чемпіонат із кайтсерфінгу, а на озері Сиваш – чемпіонат із віндсерфінгу.

Триватиме ХIІІ Фестиваль туристичної журналістики України до 16 червня 2018 року. Варто зазначити, що він організовується на Херсонщині вже всьоме.

Джерело: «Укрінформ»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.