«Енергія природи» – у Новій Каховці.

14 червня Нову Каховку відвідали Заслужений енергетик України, радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Семенович Козлов і радник Міністерства, представник Державного підприємства «Енергія природи» Олександр Миколайович Завалевський.

Мета підприємства – залучення інвесторів з енергетики та переробки сміття.

Відбулася зустріч з міським головою Нової Каховки Володимиром Коваленком. Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державним підприємством «Енергія природи» і Новокаховською міською радою. Директор підприємства Костянтин Олегович Криволап.

Основна мета меморандуму – співпраця і консолідація зусиль сторін у 2018-2020 роках, спрямованих на розробку та реалізацію інвестиційних проектів з будівництва сонячних та вітрових електростанцій; ТЕС, що працюють на біомасі; біогазових станцій; переробки і сортуванню сміття, а також проектів з вирощування біоенергетичних культур на території Новокаховської  міської ради.

У Новій Каховці буде створено офіс підприємства, а представником Державного підприємства «Енергія природи» у Новій Каховці буде Дмитро Іванович Моцьо, завдяки якому і відбулося знайомство керівництва міста з керівництвом підприємства і укладено угоду про взаєморозуміння.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.