Літній кубок КВК знайшов свого власника в Новій Каховці.

16 червня Нова Каховка стала справжнім епіцентром гумору. До міжнародного Дня молоді у місті розіграли перший Літній кубок серед команд КВК. Кращого жартівника визначали серед 12 молодих команд з багатьох куточків України: від Миколаєва до Кривого Рогу. До міста завітали й коміки з Києва, столиці гумору – Одеси, а також м. Акапулько, що у Мексиці.

Визначити дотепніших допомогло журі, до складу якого увійшли міський голова Володимир Коваленко, капітан відомої каховської команди КВК «Щемиловські  квартиранти» Юрій Скляр,  учасниця новокаховської команди КВК «ТНК» Олена Черняєва, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран,  представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Наталія Лях.

За підсумками «Домашнього завдання» на вільну тему, а  також конкурсу «Розминка» колегія суддів не змогла визначитися з переможцем. Найвищиі бали отримали одразу 4 команди – збірна «Игорь» та «Богема» з Одеси, «Театр имена птица» з Кривого Рогу, а також команда «Юность» з села Ширяєво (Одеська область). Після додаткових запитань від глядацького залу, кращим обрали молоду команду з Одещини. Окрім омріяного кубку, хлопці отримали грошову винагороду від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, який став головним спонсором заходу.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.