У «Херсонгазі» пояснили проблему газопостачання у Центральній Основі.

У багатьох будинках Центральної Основи відсутнє газопостачання. До нашої редакції звертаються мешканці району з обуренням, що газу немає вже третій тиждень.

Як повідомили нам у міській філії «Херсонгазу» з 4 по 15 червня компанія проводила ремонтно-відновлювальні роботи з перевірки герметичності розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього та низького тиску.

На сайті обласного управління «Херсонгазу» до мешканців Центральної Основи звернулися з проханням на час проведення робіт перекрити газовідводи та не користуватися газом до приходу спеціалістів для його пуску у кожну оселю окремо. Як зазначають у диспетчерській новокаховської філії компанії саме з доступом до квартир виникають проблеми. Доступ до нежилих приміщень чи в тих, де тимчасово не проживають, обмежений. А для підключення «стояку» необхідно перевірити системи на герметичність та їх належне функціонування у кожній квартирі. Особливо, зважаючи на застарілість газопровідних комунікацій. Тобто, у разі непотрапляння хоча б до однієї квартири, будинок не підключать. Ця проблема стосується лише багатоквартирних будинків району. У приватному секторі газопостачання повністю відновлене.

«Ми пішли на поступки мешканцям. Наші працівники навідуються до осель громадян з післяробочого часу  (17-00) до десятої години вечора. Кожного дня ми розклеюємо обяви, що будемо перевіряти справність комунікацій», – зазначають у «Херсонгазі». Щодо інформації, що відновлення газопостачання блокують через вимогу укладання абонетських договорів з компанією, у міському відділі «Херсонгазу» спростовують. Під час перевірок, у разі виявлення несправності газових мереж у квартирі, працівники усувають її безкоштовно. В подальшому – мешканцям буде необхідно самим викликати аварійну службу та сплачувати за ремонт власні кошти.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.