Делегація з Євросоюзу поповнила фонди міської дитячої бібліотеки.

20 червня, в рамках офіційного візиту на Херсонщину, до Нової Каховки завітало Представництво Євросоюзу в Україні. Однак свою делегацію до нашого краю вони посилають не вперше.

Минулого року представники ЄС відвідували Херсон та Каховку. Головна мета  візиту – презентація програм та інформаційних можливостей Європейського союзу.

Спочатку делегація навідалася до Міської дитячої бібліотеки, поповнивши книжковий фонд закладу матеріалами щодо діяльності європейської спільноти. Серед них: просвітницькі публікації «Європа у 12 уроках», дитячі видання «Тремоло та його європейська місія», різного роду посібники та брошури. В цих матеріалах також містяться квести та уроки для навчальної роботи з дітьми.

Як повідомила радник з питань преси та інформації Вікторія Давидова Представництво ЄС в Україні проводить низку заходів та інформаційних кампаній для дітей. «Від бібліотечних закладів ми не так часто отримуємо пропозиції щодо співпраці», – зізналася пані Вікторія. Провідний напрям роботи ЄС з бібліотеками – просвітницька діяльність у різноманітних формах. Це налагодження інформаційної мережі, створення освітніх осередків для дітей молодшого віку – євроклубів, розгортання інформаційних пунктів при бібліотеках. Досвід в цій галузі вже має Херсон і Каланчак, де діють інфопункти.

Директор ЦБС міста Людмила Петрова запевнила, що останніми роками швидких темпів набирає процес відродження бібліотек. Бібліотечні заклади Нової Каховки беруть участь у  багатьох обласних та українських конкурсах, залучаються до співпраці волонтери. Все для забезпечення якісного дозвілля малечі. Представники ЄС були приємно здивовані різнобічною діяльністю дитячої бібліотеки та висловили надію на майбутнє співробітництво.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.