«Музика вітру. Музика слів». Насолодитися фотопейзажами пропонують у міській галереї.

Фотопейзажі білоруського митця Віктора Хмарука презентували 21 червня у міській картинній галереї імені Альбіна Гавдзинського.

Виставка  художника з невеличкого містечка на Мінщині «Музика вітру. Музика слів» сповнена яскравими кольорами та миттєвостями життя природи.

В унісон з його власними віршами та тактами класичної музики про життя та творчий доробок художника розповіла директор галереї Олена Михайленко. За освітою економіст, за призванням – поет та митець.

Виставка фотографій Віктора Хмарука триватиме до 15 серпня.

Довідково. Віктор Хмарук народився 27 травня 1965 року в селі Текаловщіна Мінської області. Закінчив Білоруський державний інститут народного господарства і аспірантуру при Брестському державному технічному універсиеті. З 1988 року живе у Бресті. В даний час працює начальником економічного відділу транспортної компанії. Є автором чотирьох збірок віршів і ліричних замальовок. Захоплюється пейзажною фотографією. Публікується в літературних альманахах, газетах та журналах. Є майстром-учителем РЕЙКІ і майстром нейролінгвістичного програмування.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.