Новий туристчиний маршрут до Нової Каховки розробляє парк «Нижньодніпровський».

Фахівці національного парку «Нижньодніпровський» розробляють нові туристичні маршрути.

Як повідомили в прес-службі нацпарку, до чинних маршрутів також додали нові об’єкти відвідування.

Так, маршрут «Місто тисячі джерел», що веде в Нову Каховку, тепер передбачає відвідування Каховської ГЕС.

Крім степових водоспадів і великого виробничого підприємства, екскурсанти можуть побачити вікові платани й дуби міської набережної, залишки маєтку Петра Трубецького і середньовічну вежу литовського князя Вітовта.

Крім того, співробітники відділу рекреації нацпарку наразі завершують роботи з маркування водно-пішохідного туристичного маршруту «Дніпровська Гілея» для шанувальників активного відпочинку. Шлях маршруту вже обстежено й визначено на протоках Хмільник і Гниловід. Інформаційний стенд-картосхему розробленого шляху встановили на території бази «Козак» в селі Одрадокам’янка Бериславського району.

Також монтуються інформаційні знаки вздовж маршруту й облаштовуються майданчики для двох наметових стоянок. У прес-службі нацпарку додали, що серед найближчих планів – розроблення ще кількох водних туристичних маршрутів Дніпровськими плавнями, озерами та протокою Річище, старт яких планується з бази розміщення Козацького природоохоронного науково-дослідного відділення на річці Козак (с. Ольгівка Бериславського району).

Джерело: «Укрінформ»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.