Новокаховчани на мітингу вшанували пам’ять жертв війни.

Саме цього дня, 77 років тому в кожну українську домівку горем і болем увірвалася війна. Кривавою лінією вона пройшла через кожне серце, кожну долю.

Сьогодні, потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Тому, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни у Парку слави Нової Каховки провели мітинг «Ще довго пам’яттю болітиме війна».

Згадати славні солдатські звитяги та вшанувати пам’ять загиблих до Вічного вогню прийшли учасники бойових дій, діти війни, представники міської влади, духовенства, небайдужої громадськості. Ноти тревоги та суму лунали з вуст міського голови Володимира Коваленка, секретаря новокаховської єпархії Миколая, учасника бойових дій на Сході Дмитро Маркова. Стоячи на аллеях парку, вони один на один знаходились з тими, хто поклав своє життя на вівтар миру і спокою.

Звертаючись до присутніх, капітан у відставці МВС Віктор Васильєв нагадав про страшні наслідки війни, яка забрала життя біля 10 мільйонів синів і дочок України. Кожен п’ятий українець віддав життя у тій війні. Майже 900 днів на території України точилася запекла боротьба на військових фронтах. Вщент було зруйновано 700 міст та більш 2800 сіл.

В нашому місті ще живе 61 учасник бойових дій у Другій світовій війні, 539 учасників Трудового фронту та майже 5500 дітей війни. Наш обов’язок – зберегти цю пам’ять та передати її прийдешнім поколінням українців. Особливо ми повинні шанувати всіт тих, хо не дожив до звільнення нашої землі. Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за свободу нашої землі!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.