Органи цивільного захисту показали послідовність дій у випадку НС на Каховській ГЕС.

Шановні мешканці новокаховської міської ради, міський відділ ДСНС повідомляє, що при виникненні аварії на Каховській ГЕС в зону можливого затоплення потрапляють: шлюз, дачі Каховської ГЕС «Луч», церква, готель «Динамо», сервісний центр МВС, спорткомплекс «Енергія», атракціони, літній кінотеатр, Палац культури, рятувальна станція, дитячий санаторій «Джерельце», кафе «Золота рибка», РАГС, станція човнів, товариство мисливців і рибалок, яхтклуб, рибінспекція, а також житлові будинки за адресами:

проспект Дніпровський № 25, 27, 61-81, 87-91;

вулиця Пушкіна № 1-2;

вулиця Маяковського № 1-2,

вулиця Джерельна № 1-13, 2-72, 76, 80, 84-126;

селище Дніпряни, вулиця Ярошенка № 36-54; Набережна № 66, 68, 94, 96, 98; вулиця Гната Шила № 6, 8;

село Корсунка, вулиця Набережна, Монастирська, Суворова повністю; провулки Садовий № 1-10 і Ковальський № 1-10.

Населенню, що проживає на заначених територіях необхідно знати розташування збірних  пунктів для реєстрації і відправки в безпечні райони (ЗПЕ):

Під час тренувань з усіма керівниками груп евакуації провели практичне відпрацювання порядку дій під пилким наглядом начальника міського відділу ДСНС Олександра Бараніченка.

Відпрацювання відбулось на базі ЗПЕ № 9. До вашої уваги покрокова інструкція:

1) Про можливу загрозу затоплення мешканців прибережних районів сповіщатимуть машини ДСНС і «Укртелекому» (або інших служб) за допомогою гучномовця. Вони розкажуть про поточну ситуацію, як слід діяти та назвуть місце для відправлення до евакуаційного пункту. Тут людей забире автобус та супроводжуватиме поліція. Головне –  не панікувати! Можливість виникнення надзвичайної ситуації не означає миттєве затоплення.

2) По прибуттю до ЗПЕ, дотримуйтесь чітких інструкцій керівника групи евакуації. Патрульні, які розташовані на всій території пункту, зустрінуть вас одразу при в’їзді на територію ЗПЕ та покажуть як дістатися центрального входу.

3) Перш за все, необхідно буде зареєструватися. Група обліку перевіряє достовірність інформації про конкретну особу за наявними документами. Також при вході можна отримати довідкову інформацію.

4) Потім вас направлять до приміщення, де формуватимуть компактні групи відправки (до 25 чоловік) до приймального пункту евакуації (ППЕ). Також на території пунктів евакуації діятимуть медичні пункти та кімнати для матері і дитини.

5) По приходу до ППЕ, працівники пункту супроводять людей до приміщення, де їм буде запропоноване нове місце розміщення до ліквідації наслідків НС. Орієнтовний список розселення скаладений заздалегідь. Це робиться для уникнення абсурдних ситуацій, коли одну людину поселять у 3-кімнатну квартиру, а сім’ю з 3 чоловік до однокімнатної. При цьому враховується як кількість окремих осіб, так і сімей.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.