Підписано угоду про будівництво у Новій Каховці Центру надання адміністративних послуг (ВІДЕО).

У Новій Каховці побудують сучасний центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), в якому планується надавати більше тисячі адміністративних послуг: від оформлення свідоцтв та паспортів до надання дозвільної документації і державної реєстрації підприємств.

25 червня у Новій Каховці відбулася важлива подія –  була підписана угода про співробітництво між Новокаховською міської радою в особі міського голови Володимира Коваленка та ТОВ  «СК Укрстрой» – керівник Денис Хом’яков.

За словами першого заступника Херсонської ОДА Дмитра Бутрія, новокаховський ЦНАП також обслуговуватиме мешканців прилеглих районів до нашого міста, зокрема Бериславського та Горностаївського. ЦНАП стане не лише місцем, де можна буде отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах, а й сприятиме працевлаштуванню 25 чоловік. Проект будівництва розроблений за модерновими європейськими практиками. За день центр зможе прийняти близько 150 осіб.

Тендер на будівництво виграла київська компанія «СК Укрстрой». Вона зголосилася побудувати ЦНАП майже за 20 млн грн (19 685 330,94 грн). «ТОВ «СК Укрстрой» – сучасне підприємство, яке внесло вагомий внесок у розвиток енергобудівної галузі України. У 2016 році були успішно реалізовані 11 проектів для «Укренерго», – йдеться на офіційному сайті компанії. Однак у публічних закупівлях компанія виграла вперше.

Необхідні кошти виділено та майже всі процедури пройдені, залишилося лише погодити будівництво з міською Державною архітектурно-будівельною інспекцією. Як повідомила начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко, на це потрібно не більше 10 днів. Будівельні роботи «Укрстрой» має здати не пізніше 31 грудня 2019 року. Споруджуватиметься ЦНАП у сквері біля будівлі «Укртелекому» і Новокаховської гімназії на вул. Першотравневій.

Окрім надання адмінпослуг, будівля ЦНАПу стане архітектурною окрасою Нової Каховки. Як зазначив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, поряд з ЦНАПом буде здійснено благоустрій території.

Як саме виглядатиме будівля, вже демонстрував заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у соцмережах.

Пропонуємо вам  відео фрагменти зустрічі та підписання угоди.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.