Міським ОСББ пропонують долучитися до заходів з енергоефективності.

Починає свою роботу Програма Європейського Банку Регіонального Розвитку IQ energy в напрямку фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках ОСББ.

Про це повідомляє відділ комунального господарства новокаховської міської ради.

При підтримці ЄБРР один з партнерів програми IQ energy, ОТП Банк, розробив кредитний продукт для ОСББ, який спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках, які включають теплоізоляцію огороджувальних конструкцій, модернізацію систем опалення, встановлення енергоефективних вікон та багатьох інших заходів.

Розмір компенсації для ОСББ по програмі IQ energy складає 40% від суми кредиту/інвестицій. Компенсація поширюється не тільки на обладнання та матеріали, але й на роботи з монтажу та проектування, за умови фінансування інвестицій в рамках кредитних продуктів, що були отримані в банку-партнері програми IQ energy.

Інформація про умови Програми розміщена на веб-сайті iqenergy.org.ua/osbb. Консультації та роз’яснення для потенційних учасників Програми стосовно співпраці за адресою: osbb@iqenergy.org.ua та за телефонами 044 290 9190; 050 465 22 14.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.