Через два роки Японія планує запустити безпілотні літаючі автомобілі.

Як повідомляє японське видання «Yomiuri», уряд країни планує через два роки почати використовувати безпілотні літаючі автомобілі.

Влада створить раду, яка займатиметься питаннями безпеки і технічними нюансами. Її завдання – проектування технічної бази для майбутніх літаючих автомобілів.

Планується, що автомобілі будуть використовувати, зокрема, під час стихійних лих. Японський уряд зацікавлений у якнайшвидшій реалізації цієї програми, оскільки зарубіжні фахівці також активно займаються розвитком подібних технологій.

За задумом, літаючий автомобіль буде подібний до гелікоптера: зліт і посадка відбуватиметься вертикально. Планована висота польоту – 150 м, а швидкість – 100-200 км / год. Літаючий автомобіль матиме такі переваги: не потрібно готувати пілотів для керування апаратом, а вартість технічного обслуговування буде відносно дешевою.

Американський варіант подібного транспортного засобу, представлений стартапом KittyHawk, передбачає висоту до трьох метрів, порівняно невелику швидкість – до 32 км / год і час польоту 12-20 хвилин.

Джерело: «Урядовий кур’єр»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.