Правоохронців Нової Каховки привітали з професійним святом.

Сьогодні Україна відзначає професійне свято вартових порядку й законності – День національної поліції. Той, хто обирає собі долю поліцейського, прагне принести у життя українців безпеку, зробити цей світ кращим.

У новокаховському відділі Нацполіції працюють справжні ентузіасти своєї справи. Не зважаючи на всі виклики та проблеми, поліцейські нашого міста – надійні захисники прав і свобод. Вони плекають чистоту не лише перед законом, а й перед власним сумлінням.

«Щиро зичу вам в ці непрості трудові будні успіхів. Хотілося б побажати, щоб ваша праця приносила лише позитивні моменти», – звернувся з привітанням до своїх колег начальник місьвідділу, полковник Нацполіції Сергій Сидоренко.

«У вас непроста доля. У цей день вам доводиться нести службу, але ми всі розуміємо, що у вас також є сімї, діти… Вас залишилося небагато, решта пішла шукати ліпших хлібів. Але не дозволяйте собі розпачу! Не зраджуйте своїй професії та виховуйте стійкість духу», – приєднався до побажань міський голова Володимир Коваленко. У знак вдячності за охорону громадського порядку під час міських заходів він вручив працівникам поліції по-справжньому «затишні» подарунки.

З нагоди Дня Національної поліції та за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, активну участь у зміцненні законності й правопорядку працівників міського поліцейського відділу Нової Каховки відзначили грошовими заохоченнями. Наказом Нацполіції звання капітана поліції присвоїли старшому слідчому Іллі Зеленському та старшому інспектору – криміналісту слідчого відділення Катерині Мартиненко.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.