Нова Каховка оголошує набір на мистецький конкурс вуличної скульптури.

З ініціативи новокаховської міської ради та ГО «Агенція регіонального розвитку ТОТГ» оголошується архітектурно-художній конкурс на визначення кращого проекту вуличної скульптури «Нова Каховка – це Європа».

За попередніми даними, скульптурну форму-переможицю встановлять «на видному місці». На даний момент розглядається варіант парку ім. Фалдзинського.

У конкурсі можуть взяти участь окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші творчі колективи Херсонської області та інших регіонів України.

Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур без омеження кількості учасників. Учасники конкурсу мають розробити концепцію вуличної скульптури «Нова Каховка – це Європа» до 5 серпня 2018 року. Для інформації про вимоги участі та оформлення проектів учасники можуть звертатися до менеджера проекту «Кордон Європи» Олексія Чіркова (тел. (050) 494-20-05, (093) 849-89-99, електронна пошта – adv-nk@ukr.net).

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.