Ринок праці Нової Каховки в поточному році.

За попередніми даними , станом на 1 липня 2018 року у базі даних центру зайнятості знаходилося 173 актуальні вакансії.

З початку року роботодавці Нової Каховки проінформували центр зайнятості про наявність 906 вакансій, серед яких 51.3% мають розмір зарплати від мінімальної до середньої, мінімальний розмір – 45.9% та більше середньої – 2.8%.Про це повідомляє директор Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості Надія Котляр.

За видами економічної діяльності структура вакансій залишається практично без змін та складається так: найбільш затребувані працівники оптової та роздрібної торгівлі, переробної промисловості, сільського господарства, транспорту, освіти, водопостачання тощо.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців також залишається на працівників сфери торгівлі та послуг, кваліфікованих робітників з інструментом, робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, робітників найпростіших професій та фахівців.

У розрізі професій попит на кваліфікованих робітників – це електрогазозварники, слюсарі, водії, маляри, електромонтери, швачки, оператори на фільтрах, трактористи, транспортувальники, робітники з комплексного обслуговування сільського виробництва тощо.

Незмінним залишається попит на працівників у сфері послуг, а саме продавців, кухарів, комірників, офіціантів, барменів, касирів торговельного залу, комплектувальників товарів та охоронників.

Також залишається попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, спеціалістів держаної служби, економістів, експедиторів, майстрів виробничого навчання, сестер медичних, юристів, вихователів дошкільного навчання, представників торговельних а також менеджерів (управителів) із збуту.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані прибиральники, укладальники-пакувальники, виноградарі, сторожі, вантажники, овочівники, плодоовочівники, кухонні робітники та підсобні робітники.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.