КОНКУРС ВУЛИЧНОЇ СКУЛЬПТУРИ «НОВА КАХОВКА – ЦЕ ЄВРОПА». ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

З метою вдосконалення державної політики щодо популяризації євроінтеграції України як однієї з ключових вимог Революції гідності, підтримки творчої молоді Херсонщини, підвищення позитивного іміджу туристичної привабливості Нової Каховки ОГОЛОШУЄТЬСЯ архітектурно-художній конкурс на визначення кращого проекту вуличної скульптури «Нова Каховка – це Європа». Офіційна підтримка здійснена розпорядженням міського голови від 12 липня 2018 року. Ініціатори конкурсу – Новокаховська міська рада та ГО «Агенція регіонального розвитку ТОТГ».

У конкурсі можуть взяти участь окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші творчі колективи Херсонської області та інших регіонів України.

Конкурс проводиться на безоплатній основі в один тур без обмеження кількості учасників. Учасники конкурсу мають розробити концепцію вуличної скульптури «Нова Каховка – це Європа» до 5 серпня 2018 року.

Для інформації про вимоги участі та оформлення проектів учасники можуть звертатися до менеджера проекту «Кордон Європи» Олексія Чіркова (тел. (050) 494-20-05, (093) 849-89-99, електронна пошта – adv-nk@ukr.net).

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.