КОНТРАКТНА СЛУЖБА ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ.

Міський військовий комісаріат повідомляє новокаховчанам про можливість проходження контрактної військової служби за місцем проживання. Нещодавно у Новій Каховці, на постійний пункт дислокації, зайшла 57-а окрема мотопіхотна бригада. Офіцерський склад доводить до відома, що їм вкрай необхідні військовослужбовці.

Для отримання додаткової інформації про наявність вакантних посад можна звернутися до Новокаховського міського військового комісаріату. Місце проходження військової служби можна обрати самостійно в будь-якій військовій частині України, за наявністю вакантних посад. Як повідомив військовий комісар Нової Каховки Дмитро Самойлов, у середньому від 5 до 10 новокаховчан щомісячно виявляють бажання проходити службу за контрактом.

«Контрактникам» гарантується гідна зарплата – вища за середню в Україні. Наприклад, солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною Операції Об’єднаних Сил (ООС), отримує щомісяця не менше 8 тис грн. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби і кваліфікації, ця сума збільшується. Додаткові щомісячні премії виплачуються військовослужбовцям окремого роду військ. Також усім захисникам України у зоні ООС належить винагорода, незалежно від звання та посади. Військові першої лінії оборони щомісяця отримують додатково 10 тис грн. В інших районах ООС – 4 500 грн.

За словами Дмитра Самойлова, у центральних органах влади вже розглядаються варіанти про збільшення цих сум. Окремо він наголосив на соціальних гарантіях та умовах підписання контракту.

«Це стабільне, без затримки, щомісячне грошове забезпечення, безкоштовне речове забезпечення, соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обовязкове державне страхування), правовий захист, можливість безкоштовного навчання у ВНЗ, грошова допомога на оздоровлення під час відпустки», – озвучив соціальні гарантії воєнком. 

 «Учасники АТО мають свій ряд пільг, який є набагато ширшим – продовжив Дмитро Самойлов та на завершення акцентував:«Військовослужбовці, які підписують другий контракт поспіль, мають право ставати у чергу на забезпечення житлом».

Не слід забувати, що під час проходження військової служби за контрактом у військовослужбовців зберігається середньомісячна заробітна плата та посада за місцем роботи – на весь час проходження служби. Навіть якщо брати показник мінімальної зарплати у розмірі 3 700 грн, враховуючи грошове забезпечення за контрактну службу (8 тис грн) та надбавки, за нескладними підрахунками, звичайний солдат зможе отримувати не менше 12 тис грн на місяць, а учасник ООС – від 16 тис грн.

До того ж, під час проходження контрактної служби, військовослужбовці можуть паралельно здобувати вищу освіту. Дмитро Самойлов відзначив: «Навчатися можна у цивільних закладах. Також держава передбачила безкоштовне здобуття військової освіти. Солдат чи сержант, проходячи військову службу, може вивчитись на офіцера і продовжувати свою карєру вже у новому статусі». Це чудова можливість, зважаючи і на те, що на сьогоднішній день збільшений вік вступу до вищих військових навчальних закладів. Опанувати посаду сержантського та старшинського складу тепер можна, вступивши до військового вищого навчального закладу до 30 років (раніше – до 23-ох).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.