КРАДУТЬ У ШКОЛАХ, ГАРАЖАХ, КВАРТИРАХ…

За період з 29 червня по 8 липня  злодіям на території Нової Каховки вдалося пограбувати школу, винести більше 10 тис грн та провести власну «ревізію» у сусідських гаражах.

Про це повідомляє новокаховський відділ Нацполіції у своїх щотижневих зведеннях.

29 червня мешканець Таврійська звернувся до правоохоронних органів із заявою про крадіжку спортивного інвентаря у спортзалі. Через декілька днів зловмисника разом з майном знайшли. Підозрюваний – мешканець Каховського району, раніше осудний за корисливі злочини різного ступеню.

1 липня в поліцію заявили про те, що невідомі викрали 300 доларів та золоті вироби. Протягом 2-3 липня було здійснено дві крадіжки в гаражах: викрали мопед, зварювальний апарат, перфоратор та дріль.

5 липня надійшло повідомлення, що в нічний період часу невідомі потрапили до  приміщення бухгалтерії школи та викрали комп’ютерну техніку. У результаті виявили відсутність 3 комп’ютерів разом з моніторами та ноутбуком.

8 липня надійшло повідомлення по телефону, в якому вказали, що невідома особа через незачинений балкон потрапила до приміщення. У цей час заявниця відпочивала, а повз неї винесли золоті сережки, мобільний телефон, ноутбук та гроші. Цього ж дня у іншого заявника, зламавши замок, викрали ноутбук та 8000 гривень.

Будьте уважними, подбайте про захист своєї власності. В разі, якщо помітили ознаки вчинення крадіжки – негайно телефонуйте до міського відділу поліції за номером 101.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.