НОВІ ЛЮКИ ІЗ ЗАХИСТОМ ВІД КРАДІЇВ.

Комунальне підприємство “Міський водоканал” розпочало роботи з планового поточного і капітального ремонтів водопровідних та каналізаційних колодязів м. Нова Каховка.

Для прискорення виконання робіт в червні місяці 2018 року сформована додаткова бригада будівельників і на даний час відремонтовано 35 оглядових колодязів в центральній частині міста.

В ході ремонтних робіт проводиться заміна старої цегляної кладки, пониження або підвищення люків до рівня тротуарів або газонів, заміна бетонних кришок на  нові полімерпіщані люки, які легше і дешевше, ніж чавунні , не піддаються корозії, прості в монтажі і обслуговуванні. І що не менш важливо – мають відмінну «стійкість» до крадіжок.

Щороку приділяється  увага ремонту колодязів. Їх цілісність і нормативний  стан – запорука безпеки мешканців міста, забезпечення безперебійності технологічних процесів водопостачання та водовідведення. Тому адміністрація Водоканалу просить мешканців міста повідомляти в диспетчерську водоканалу про колодязі, що знаходяться в неналежному технічному стані. Телефон диспетчерської – 4-25-41.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.