ПОСПІШАЙТЕ ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ.

З початком липня розпочався якісно новий етап трансформації системи охорони здоров’я.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я зазначає, що комунальні і приватні медзаклади, які підписали договори з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Заріна Зінченко під час виступу на апаратній нараді 3 липня повідомила, що договір з Національною Службою Здоров’я новокаховський заклад вже уклав.

«Національна Служба Здоров’я відтепер буде фінансувати первинну ланку і здійснювати подальшу реєстрацію декларацій пацієнтів. Перелік декларацій міститься в реєстрі «EHealth» та повністю автоматизований. Інформація про кількість укладених декларацій та список пацієнтів подається в електронному вигляді. Вона поденна, почасова», –  розповіла головний лікар.

За статистичними даними, на 2 липня в Новій Каховці зареєстровано 7 952 декларації. Всього реєстр новокаховської міської ради налічує приблизно 15 тисяч пацієнтів. Така цифра обумовлена кількістю підписаних угод між лікарем і пацієнтом на папері. Заріна Зінченко зауважила, що саме за цими деклараціями лікарня отримає кошти: «Після відкриття рахунку у банківській установі Національною службою здоров’я нам буде перераховано 4 млн 829 тис грн», – повідомила вона .

Окремо Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги окреслила стан технічного забезпечення лікарні. «Ми маємо половину з запланованих комп’ютерів, на яких ми працюємо. Практично всі кабінети забезпечені комп’ютерною технікою», – розповіла Заріна Зінченко. Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко пояснив, що комп’ютеризація медичних закладів все ще триває. Нагадаємо, при затвердженні поточного міського бюджету депутати міської ради ухвалили функціонування міської цільової програми «Електронна охорона здоров’я», згідно якої на 2017-2020 роки виділено 500 тис грн.

Центр первинної медико-санітарної допомоги  нагадує, що укласти декларацію можна у будь-який час. Враховуючи великий обсяг звернень містян, години прийому лікарів збільшили на годину. Кожен може звернутися до лікаря у зручний для себе час або записатися особисто. Працівники Центру вже здобули великий досвід і укладають декларацію протягом 10 хвилин.

 Ігор Бурлаченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.