ЯК НЕВИКОРИСТАНІ СУМИ СУБСИДІЙ ПЕРЕТВОРЯТЬ НА ГРОШІ.

УПСЗН звертає увагу: якщо ви маєте економію по послугам газо- та електропостачання, які використовувалися для обігріву в опалювальний сезон, тоді  звертайтесь до Управління праці і соціального захисту населення для монетизації невикористаних сум субсидій.

Це означає, що невикористані суми субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб.м. природного газу або вартості  150 кВт/г електричної енергії, відтепер перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії:

  • в банківській установі – для мешканців міст Нова Каховка і Таврійськ,
  • в банківській установі або поштовому відділенні для мешканців сіл та селищ.

Протягом липня та серпня 2018 року приймаються заяви від субсидіантів. В заявах потрібно вказати: спосіб виплати (банк або пошта), необхідні реквізити – особовий рахунок одержувача в банківській установі. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи,через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим.

Прийом заяв від громадян здійснюється спеціалістами управління: в місті Нова Каховка – за адресою вул. Історична, 18, каб. №14, в місті Таврійськ за адресою: вул. Гайдара, 9.

Для зручності громадян, що мешкають у віддалених населених пунктах Новокаховської міської ради, спеціалістами управління буде здійснено виїзні прийоми для мешканців сіл та селищ, які мають право та виявили бажання на отримання сум невикористаної субсидії, за наступним графіком: у Дніпрянах – 17.07.18 за адресою вул. 1-го Травня, 2 (приміщення будинку культури), у селах Тополівка та Райське  – 19.07.18 за адресою вул. Сонячна,5 (приміщення будинку культури). Прийом громадян здійснюватиметься з 9.00 до 12.00. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. У селах Маслівка, Обривка, Нові Лагері, Піщане, Корсунка – виїзні прийоми проводились протягом 11-16 липня.

За додатковою інформацією звертайтеся до Управління праці і соціального захисту населення Новокаховської міської ради за телефоном 5-48-55, 4-55-92.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.