«MAXIM MARINE» – ВІТАЄМО З ПЕРШИМ 20-РІЧЧЯМ!

Яхт-клуб «Maxim marine» – універсальний комплекс, який нині знають яхтсмени не лише України, але й світу.

Відносно молодий, але сучасний, захоплюючий, популярний куточок Нової Каховки, справжній Клуб однодумців, який 20 років назад відкрився зусиллями новокаховського бізнесмена Олександра Дадики.

Човнами і яхтами він захоплювався з дитинства. Але вже тоді мріяв створити сучасний, універсальний яхт-клуб, який задовольнить смаки найвибагливіших яхтсменів. І йому це вдалося.

Нині для власників яхт і катерів – увесь комплекс послуг: готель, ресторан, кафе-бар на березі, 2 басейни, сауна, природне облаштоване джерело, кают-компанія з більярдом, тренажерний зал, тенісні корти, прокат водної техніки.

Яхт-клуб гостинно запрошує для проведення корпоративних заходів, виставок, презентацій, зустрічей VIP-клієнтів. Це сучасний комплекс з конференц-залою, сценою і танцювальним майданчиком з чудовим видом на Дніпро, прокатом водної техніки і багатьма іншими послугами. І все це розташовано у чарівній акваторії Дніпровських плавнів. Тут комфортні умови для відпочинку родиною, відзначення свят, проведення спортивних і розважальних заходів. Тут дають старт прогулянкам по Дніпру і екскурсіям місцевими краєвидами. Працює яхтенна школа. За рік тут проходять навчання понад 100 майбутніх яхтсменів. Репутацію яхт-клубу підвищило і започаткування парусних регат – першу провели у 2012 році. У 2018 в яхт-клубі розіграли кубок України з аквабайку, який проводила Національна Федерація. Підприємливий бізнесмен Олександр Дадика бачить ще багато можливостей для розвитку яхт-клубу, а отже – для того, щоб все більше відвідувачів, один раз завітавши до «Maxim marine» , обрали його як найкраще місце і для досягнення спортивного успіху, і для відпочинку.

З нагоди ювілею яхт-клубу «Maxim marine» – щирі слова вітання його засновникам від міського голови Володимира Коваленка, секретаря міської ради Олександра Лук’яненка, депутатського корпусу, численних прихильників парусного спорту Нової Каховки! Професійних Вам успіхів, подальшого розвитку, оптимізму, здоров’я, злагоди в роботі і в родині, і попутного вітру!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.