Юні новокаховські боксери – знову серед переможців турнірів.

Успішно завершився спортивний сезон для юних новокаховських боксерів – Микити Стародубця і Олександра Каленика. Вони взяли участь у трьох важливих турнірах, які пройшли у Каховці, Новотроїцьку та Залізному Порту. У Новотроїцьку Микита і Олександр стали переможцями у своїй ваговій категорії та привезли додому золоті медалі.  

У червні юні спортсмени також були учасниками престижного відкритого турніру з боксу, присвяченого зіркам Лондонської Олімпіади, який проходив у Залізному Порту з 21 по 25 червня. Ініціатор змагань Вадим Андріянов, звертаючись до спортсменів, висловив радість від того, що з кожним роком учасників цього турніру стає все більше. Для багатьох областей  це перший етап підготовки до чемпіонату України серед юніорів, спортсмени провели по три-чотири бої. В цьому році участь у турнірі взяли 209 боксерів у вікових категоріях юніори, юнаки та молодші школярі зі всієї України, а також гості  з Чадір-Лунга (Молдова) і команди з Могильова і Вітебська (Білорусь) – повідомляє Херсонська обласна Федерація боксу.

У цьому престижному турнірі Микита Стародубець посів друге місце у своїй ваговій категорії 35 кг. У першому бою він переміг суперника з Одеси. У фіналі зустрівся з боксером-ровесником з Умані. Бій був напруженим, і хоча Микита програв, але програв достойно – суперник переміг з незначною перевагою.

Зараз юний спортсмен, недовго відпочивши, знову взявся за тренування.

Нагадаємо, що тренують Микиту Стародубця і Олександра Каленика талановиті тренери – Василь Михайлович та Артем Васильович Царікови.

Як розповів найвідданіший  вболівальник і батько Микити – Сергій Стародубець, після цьогорічних змагань зроблено необхідні висновки, і нині спортсмен розпочав серйозні тренування і підготовку до нового, більш напруженого сезону.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.