ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У МОНЕТИЗАЦІЇ.

Шановні новокаховчани!

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що в місті триває період монетизації субсидій. Сума відшкодування не може перевищувати вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії. Як повідомила головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН Ольга Жувага, в місті зареєстровано 5 тис домогосподарств, та лише 20% з них звернулися за поверненням невикористаних коштів.  

Ольга Жувага інформує: «Для того, щоб стати учасником монетизації,  необхідно звернутися до УПСЗН з документом, який посвідчує особу. Спеціалістам потрібно надати реквізити банківської установи. До «Херсонгазу чи «Херсонобленерго» звертатися не обовязково. Хоча в них також містяться відомості про стан субсидії. Сповістити про це також може і керівництво ОСББ».

Невикористану суму субсидій, внаслідок економії газо- та електропостачання, можна отримати в банківській установі міста Нова Каховка або банку чи пошті в інших населених пунктах новокаховської міської ради. Такий порядок затверджений відповідною Постановою Кабміну.

«Є ситуації, коли люди скаржаться: за станом здоровя не можемо дістатися банку. У такому випадку слід звернутися з заявою до банківської установи про відрядження працівника до Вас додому. І вже в комфортних умовах підписати з банком угоду про відкриття електронного рахунку, на який і буде здійснюватися виплата невикористаних коштів. «Ощадбанк» точно надає такі послуги. Якщо ж Ви вже отримуєте соціальні виплати (наприклад, пенсію) на картку, то додатковий рахунок відкривати не потрібно», – розповіла спеціаліст.

Міській відділ грошових виплат та компенсацій працює з понеділка по пятницю з 800 до 1700. На час проведення монетизації спеціалісти приймають в порядку живої черги і в обідню перерву. Окрім того, є виїзний графік прийому спеціалістів до населених пунктів новокаховської міської ради. Заяву на відшкодування невикористаних коштів можна подати до 1 вересня!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.