УПСЗН запрошує на монетизацію.

Протягом липня цього року управління праці та соціального захисту населення активно співпрацює з отримувачами субсидій з питання прийняття заяв щодо відшкодування невикористаних сум субсидій, внаслідок економії споживачами послуг газо- та електропостачання, які використовувалися для обігріву в опалювальний сезон.

На сьогодні вже 2 000 мешканців нашої територіальної громади скористалися своїм правом на отримання  персональної державної премії за розумне використання газової та електричної енергії під час опалювального сезону.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт електричної енергії, відтепер перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії.

Спеціалісти управління протягом серпня 2018 року прийматимуть заяви від субсидіантів, в яких вказуються спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно.

На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути вже відкритим. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку з банківської установи про реквізити відкритого особистого рахунку.

Прийом заяв від громадян здійснюється:

щодня крім вихідних за адресами:

м. Нова Каховка – вул. Історична 18.

м. Таврійськ – вул. Гайдара 9,

щовівторка та щочетверга за адресою:

смт. Дніпряни – вул. 1-го Травня 7 (у приміщенні Дніпрянської селищної ради).

щопонеділка та щосереди за адресою:

с. Райське – вул. Сонячна 7 (у приміщенні Райської сільської ради).

щосереди за адресою:

с. Обривки – вул. Пушкіна 1 (у приміщенні будинку культури).

УПСЗН запрошує прийняти участь у кампанії з монетизації субсидії і скористатися своїм правом на відшкодування невикористаних сум субсидій.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за телефоном 5-48-55, 4-55-92.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.