ВІДКРИТТЯ «ЗАПЛАВИ».

Урочисте відкриття «Заплави» – сучасного комплексу на воді –  відбулося 27 липня в Центральній Основі. На ньому  були присутні міський голова Володимир Коваленко, депутати обласної та міської рад, керівники підприємств та організацій міста, представники будівельної галузі.  Гостей вітали хлібом-сіллю.

Слова подяки за втілення ще однієї важливої для міста та його мешканців мрії висловив  господар Нової Каховки Володимир Коваленко.

Він зазначив: «Тут немає випадкових людей. Бо кожен з вас причетний до цієї події. Я сьогодні згадував 2012 рік, коли ми разом з Олександром Лук’яненком оглянули берег – це був жахливий краєвид.  І душа була невтішною. Бо хотілося, щоб шматочок цього берега мав абсолютно інший вигляд. Спочатку була ідея, потім – ініціатива. Згодом – рішення виконкому, сесії міської ради, робота проектантів. І нарешті – результат цієї напруженої роботи. І – народився ще один чудовий куточок відпочинку в нашому місті. Ця подія відбувається в унікальний за духовною суттю період – 1030 річчя Хрещення Київської Русі-України. Це не випадкова дата – з цього починається наш духовний, генетичний код. Нехай він захищає кожного з вас, нашу територію. А новий сучасний комплекс на воді «Заплава»  дозволить кожному з вас гарно відпочивати».

Заплава… Які асоціації вона викликає? Джерельна прозора вода, плеск блакиті, струмочок нашої батьківщини, прекрасний, незабутній відпочинок. Ліричні хвилини свята господарям та гостям подарували виступи творчих талантів Нової Каховки.

Не приховували радості від події забудовники – господарі свята: директор ТОВ «Олеся» Валерій Сєров і директор ТОВ «Аудиторська компанія «Фінансові резерви» Павло Розломій.

Валерій Сєров побажав успіхів у появі таких чудових перлин для відпочинку: « Сьогодні – відкриття ще однієї перлини. Бажаю щастя, і нехай в подальшому розвивається місто, і з’являються нові перлини».

А Павло Розломій нагадав: «Відкриттю передував трирічний напружений період. Цю подію наближали багато людей. І цей куточок Дніпра тепер чудово змінився. В Новій Каховці я вже 33 роки. І відчуваю справжню насолоду, коли місто стає краще, чарівніше, коли в ньому з’являються мальовничі куточки, сучасні облаштовані споруди, які прикрашають місто і дарують його мешканцям можливість відпочити, радують їх. Це не комерційний проект. Він соціальний, проект краси. І став він можливим завдяки людям, які тут присутні. Які не говорять про європейські цінності і туристичні маршрути, а впроваджують їх щоденно в Україні. Це допомога і підтримка міського голови Володимира Коваленка, розуміння і допомога  сільського голови Івана Коваля, для якого є важливим осучаснення берега Дніпра і його доглянутий вигляд. Це ціла низка керівників підприємств – начальник РЕМ Владлен Маховський, колектив КП «НК ШЕУ» і керівник Анатолій Гуртовий. Дякую всім вам».

Депутат обласної ради Ігор Колихаєв теж порадів події: «Поєднання влади і громадян дає позитивне вирішення в нашій країні, області, місті Нова Каховка. Все, що робиться – це для людей. Нехай таких подій буде більше. Херсонські, ново каховські плавні – гарні місця. У вас чудове місто, гарні люди. А в подарунок від фонду Ігоря Колихаєва – подарункові сертифікати для відпочинку ново каховських дітей у новому сучасному комплексі на воді «Заплава».

Отримуючи сертифікати, Володимир Коваленко сказав: «Одного разу на сесії міської ради представник фонду сказав слова, які не просто наповнюють серце радістю, але й говорять про те, що ми не маємо права знизити свій статус. Він сказав: «Своїх дітей я привожу до Нової Каховки, щоб відвідати парк атракціонів. Бо такого парку немає ніде в області. Їду на футбол, бо в Херсоні його немає. І сподіваюсь, що в Новій Каховці з’явиться ще й комплекс Олімпійських видів спорту «Н2О – Нова Каховка», рівного якому теж ніде не буде». Я вірю, що і ці плани здійсняться».

Депутат міської ради, керівник комплексу «Властелін» Юрій Власов теж привітав з подією і зазначив: «Як добре, що мрії здійснюються!».  Він подякував тим, завдяки кому ці мрії здійснюються. І подарував набори постільної білизни.

Комплекс «Заплава» розташувався на прекрасному узбережжі Дніпра і відтепер розширив кордони відпочинку для кожного мешканця і гостя міста. Тут зможуть оздоровитися тисячі людей. Будівництво комплексу дозволило залучити інвестиції до нашого міста. Це новий етап розвитку туризму на Херсонщині на благо іміджу Нової Каховки. Тож стрічку перерізано, сучасний комплекс на воді «Заплава» відкрито. Відпочивайте сучасно!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.