КОЖНЕ СЬОМЕ ВІДВІДУВАННЯ БАНІ – БЕЗКОШТОВНО!

Чи знаєте Ви, де у Новій Каховці знаходиться оздоровчий центр і  які послуги він надає? Новий керівник закладу Олександр Галасов зізнається, що навіть мешканці будинків, що напроти оздоровчого центру, не всі знають про існування закладу і його можливості. Така ситуація керівника не задовольняє. Тож сьогодні знайомимо вас із закладом та послугами, які він надає.

Як нагадує директор КП «Міський оздоровчий центр» Олександр Галасов, заклад знаходиться за адресою вул. Соборна, 26 (мікрорайон «Сокіл»). За добу він здатен вмістити понад 100 відвідувачів. В літній період кількість шанувальників бані  зменшується. Тут і сезонні особливості, і конкуренція – не секрет, що в місті чимало приватних саун.

Але є ті, хто вірний «банній» справі в будь-яку пору року. І відвідують тільки оздоровчий центр.

Далі – увага: пропозиції від оздоровчого центру. Тут на ваш вибір – різноманітні «банно-саунні» послуги: на другому поверсі  загальна зала для відвідувачів будь-якого віку. Душові,велика роздягальня на 50 чоловік. Влітку відвідати сауну можна у п’ятницю, суботу і неділю.  Дві з половиною години перебування в цьому закладі чистоти і здоров’я мають наступну вартість: 100 грн з одного відвідувача.  Є скидки для окремих категорій: 90 грн для пенсіонерів, 45 грн для дітей, діти до 7 років можуть помитися в загальній залі оздоровчого центру безкоштовно.

Крім цього, оздоровчий центр надає послуги пральні – прання, сушка, прасування. Ціни доступні.

На першому поверсі центру розташовані сауни – одна на 8, друга – на 10 відвідувачів. Вартість в годину для 3 чоловік – 170 грн, для більшої кількості  – за кожного по 60 грн. Крім сауни, до ваших послуг душ і басейн.

«КП «Міський оздоровчий центр» важливе для Нової Каховки в плані надання соціальних послуг населенню. Тому за підсумками виконання міського бюджету будуть прийматися рішення про подальшу модернізацію оздоровчого центру згідно сучасних вимог. Щоб мешканці міста  могли отримувати необхідні послуги за доступними цінами», – зазначає заступник міського голови, куратор закладу Віктор Замковий.

Будівля центру зведена у 1993 році. Технічно і морально вона вже потребує оновлення. За нормами для подібних закладів, де підвищена вологість,  капітальний ремонт повинен  проводитися кожні 3-5 років. За кілька років у центрі було проведено реконструкцію – встановлено сучасну економну систему подачі гарячої води, розрахованої на нагрів необхідної кількості води, в залежності від того, скільки відвідувачів завітало до центру. Раніше нагрівали 7 тон води, незалежно від того, скільки людей прийшло. І це призводило до значних витрат. Нині система дозволяє здійснювати нагрів води безпосередньо на ту кількість людей, які завітали до центру.

В подальшому в оздоровчому центрі планують замінити котли, систему опалення перевести на альтернативні види палива. А також розширити перелік послуг, до яких увійдуть массаж і  фіто-бар. На першому і другому поверсі центру є басейни, які мають намір оновити і дати можливість мешканцям і гостям міста їх відвідувати.

Міський оздоровчий центр має намір в подальшому запропонувати свої послуги військовим, які вже у вересні цього року увійдуть до Нової Каховки на місце постійної дислокації.

Нині КП «Міський оздоровчий центр» надає великий перелік соціальних послуг за доступними цінами, які необхідні населенню.

А тим часом КП «Міський оздоровчий центр» пропонує мешканцям і гостям Нової Каховки АКЦІЮ:

Відповідно до адміністративного рішення від 02.04.2018 року

З 07.04.2018 року проводиться акція на другому поверсі загального відділення. Збери 6 касових чеків і отримай 7-е відвідування БЕЗКОШТОВНО.

                                   УМОВИ АКЦІЇ:

  1. Потрібно зібрати 6 касових чеків за індивідуальне єдиноразове відвідування загального відділення з датою і підписом касира.
  2. Обміняти квитки на безкоштовний талон можна у бухгалтера.

                                     КП «МІСЬКИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.