РАЙСЬКЕ СВЯТКУВАЛО ДВА ЮВІЛЕЇ.

Дві ювілейні дати село Райське зустріло всією дружною громадою. На площі перед сільською радою – велика святково прикрашена сцена. Виставки робіт місцевих майстринь, маленьких гуртківців. Пахощі святкових страв. Сонячна безхмарна погода покращувала настрій і налаштовувала на свято.  

Голова сільської ради Іван Коваль подякував всім – батькам, рідній землі, родині, добрим людям – за спільну працю, за успіхи в Райському. І засновникам села, яке з’явилося на карті Херсонщини 60 років назад. А 40 років назад було створено Райську сільську раду.

Володимир Коваленко, вітаючи громаду села, сказав: «Село народилося завдяки людям. На сьогодні в селі є порозуміння, повага, вміння знаходити шляхи вирішення найскладніших ситуацій. Ви маєте базове підприємство, успіхи, досягнення. І право дивитися людям у вічі. І навіть якщо буде змінено статус – не зміниться міра відповідальності. Мені подобається, що на території села розвиваються всі напрямки життя. І село має майбутнє».

Міський голова та депутати міської ради з нагоди двох ювілеїв Райського подарували іменинникам комп’ютер. Від Благодійного фонду «Нова Каховка» подарунки отримали і найстарші, і найменші мешканці Райського. А одній з дівчат, що живе у селі і не має батьків, відповідно до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт Володимир Коваленко вручив ключі від квартири. Футбольна команда села в подарунок отримала футбольні м’ячі.

Відбувся святковий концерт за участю місцевих талантів і колективів міського Палацу культури.

Слова вітання ювілярам висловили голови Таврійської і Дніпрянської рад Микола Різак і Анатолій Білий. Пригадали історію створення Райського. Подяками і подарунками зустрічали колишніх голів сільської ради – Станіславу Станіславівну Гуріну, Олексія Порфирійовича Огієнка, Миколу Григоровича Зизу, Олега Миколайовича Радченка, Наталію Леонідівну Макарову.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва на святі безкоштовно пригощав дітей солодощами, солодкою ватою і напоями. А також організував солодкий стіл для дітей-учасників концерту – печиво, торти, цукерки. Подарунки від Фонду отримали вісім багатодітних родин села Райського – солодощі і канцелярські набори для школярів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.