Спортивне свято для учасників АТО.

У Новій Каховці підвели підсумки чемпіонату з міні-футболу серед учасників АТО та аматорських команд. Змагання відбулись за підтримки міського голови Володимира Коваленка, ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» (голова Леонід Чурсинов) та міського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Участь у футбольному турнірі взяли 6 команд: команда ГО учасників АТО «Скіф» (м. Каховка), ГО «Біла стріла», команда КП «Муніципальна охорона», військової частини «Тризуб», команда 57 ОМПБр та 17 державної пожежної рятувальної частини м. Нова Каховка.

Як зазначають самі учасники Чемпіонату, головна мета змагань – патріотичне виховання та вшанування пам’яті учасників АТО, а також зміцнення дружних зв’язків між учасниками та виявлення кращих. Протягом усього турніру футболістів-аматорів особисто підтримували перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, заступник міського голови Віктор Замковий, начальник міського спорткомітету Наталія Таран, керівник ГО учасників АТО «Біла стріла» Дмитро Марков.

«З ініціативою провести цей турнір до нас звернулася ГО «Біла стріла». Вони небайдужі практично до будь-якої сфери життя нашого міста… Найголовніше для цих змагань – обєднання людей навколо добрих справ. Сьогодні – це футбол. Сподіваюсь, що всі команди отримають задоволення від гри та спілкування… Навіть можливо, що цей турнір стане традиційним», – вітав з початком змагань Леонід Чурсинов.

Під час церемонії відкриття хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх полеглих за свободу України героїв-співвітчизників. Після чого творчий дарунок гравцям та гостям презентували учасники народного вокального гурту “Джерела”.

За результатами запеклої боротьби кращими стали саме учасники «Білої стріли», друге місце посіли гравці команди учасників АТО «Скіф» з Каховки, а «бронзу» вибороли військові 57 ОМПБр. Звання кращого воротаря отримав Олексій Філін (команда рятувальників 17 ДПРЧ), кращого захисника –  Олександр Андросов (57 ОМБР), півзахисника –  Михайло Сличко («Скіф»), а кращим нападником визнали Михайла Нечесу («Біла стріла»).

Генеральними спонсорами змагань виступили компанія «Чумак» і БФ «Нова Каховка».

Команда-переможець отримала перехідний кубок, решта призерів –  заслужені нагороди – грамоти, медалі, подарунки, а головне – гарний настрій, заряд бадьорості та незабутні враження.

Задоволені проведеними змаганнями і члени громадської організації «Біла стріла». Як нагадав керівник організації Дмитро Марков, саме вони були ініціаторами проведення Чемпіонату. Міський голова Володимир Коваленко підтримав цю ідею, доручив її втілення своєму першому  заступнику Леоніду Чурсинову і заступнику Віктору Замковому. Команда учасників АТО «Біла стріла» і ветеранів футболу була забезпечена формою і м’ячами – їх вручили ще минулого року. В чемпіонаті взяли участь 5 новокаховських команд і одна – з Каховки. Переможці отримали також продуктові набори. Після чемпіонату всіх учасників пригостили рибною юшкою та іншими  смачними стравами. А головне – поспілкувалися, познайомилися.

 «Немає різниці між АТОшниками та спортсменами. Коли ми знімаємо форму – ми однакові – громадяни однієї держави, чоловіки, які об’єднані навколо однієї мети – захисту України» – сказав Дмитро Марков. –  Цього разу нас об’єднав спорт. Ми познайомились, обговорили багато важливих питань. Каховчани запросили новокаховчан до участі в «Іграх патріотів», які відбудуться у Каховці 18 серпня. І ми із задоволенням прийняли запрошення.

Нажаль, багато хто сьогодні забуває, що нині йде війна на сході України. І від нас це не так далеко – лише 360 км. І завдяки хлопцям, які сьогодні стоять там на першій лінії оборони, які захищають нас, ми можемо собі дозволити спокійно спати, відпочивати, працювати і насолоджуватись життям. Не забувайте про них», – наголосив Дмитро Марков.

Нині в Новій Каховці мешкає понад 300 учасників бойових дій в зоні проведення АТО і ООС. Дмитро Марков від всіх бійців щиро дякує колективу УПСЗН і особисто начальнику управління Олені Стоянчук – за увагу, підтримку, допомогу бійцям. За допомогу у проведенні Чемпіонату з міні-футболу ГО «Біла стріла» висловлює вдячність міському голові Володимиру Коваленку, його заступникам Леоніду Чурсинову, Віктору Замковому, компанії «Чумак», колективу УПСЗН, міському спорткомітету, АПК «Дом Агро».

Спільно з військовою частиною ГО «Біла стріла» готує посилки, які ближчим часом відправить бійцям-землякам, що нині несуть службу в Авдіївці. За словами Дмитра Маркова, нині державне забезпечення військових необхідним значно покращилося, але завжди приємно отримати з дому посилку та лист, який зігріває теплом на відстані і вкотре нагадує: «Ми чекаємо на вас! Повертайтеся живими!».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.