Монетизація. Поспіши отримати гроші!

Ось і добігає кінця літо, а з ним і можливість отримати грошову державну компенсацію за економне користування газо- та електропостачанням.

На протязі червня-серпня п.р. управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради усіма можливими засобами активно закликало до участі в кампанії монетизації та інформувало мешканців нашої територіальної громади про хід її проведення.

Наразі повідомляємо, що дія кампанії добігає кінця 31.08.2018 п.р.

Закликаємо тих, хто ще не встиг скористатися своїм правом отримати грошову державну компенсацію за економне користування газо- та електропостачанням, звернутися до УПСЗН в м. Нова Каховка та до спеціалістів, що представляють інтереси УПСЗН в м. Таврійськ, в Дніпрянській селищній раді, Райській сільській раді та у селі Обривки за отриманням відповідної консультації.

На сьогодні працівники УПСЗН прийняли заяви на виплату грошової компенсації за невикористану субсидію в опалювальний період вже від понад 2 500 мешканців нашої територіальної громади.

Нагадуємо, що невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії.

Прийди і перевір чи є ти у переліку щасливчиків!? При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку з банківської установи про реквізити відкритого особистого рахунку.

Залишилось зовсім мало часу. Поспіши  отримати гроші!!!!!!

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за телефоном 5-48-55, 4-55-92.

Начальник управління  О.М.Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.