ПРІОРИТЕТ – ТРЬОМ ГОЛОВНИМ ВУЛИЦЯМ НОВОЇ КАХОВКИ

Мешканці та гості міста звернули увагу на капітальний ремонт дорожнього покриття по пр. Дніпровському та пр. Перемоги, який виконало КП «НК ШЕУ» (керівник Анатолій Гуртовий). Про те, якою є ситуація з ремонтом міських доріг у поточному році, і які роботи ще заплановано виконати, ми поцікавилися у міського голови Володимира Коваленка. Ось що він розповів:

«Почну з того, що на виконання передбачених в місті робіт – і не лише з ремонту доріг, суттєво вплинув дефіцит коштів на заробітну плату педагогам і лікарям. Державний бюджет недофінансував ці потреби, тож керівництво міста змушено було зняти передбачені кошти на цілу низку робіт по місту, в тому числі і на фінансування ремонту дорожнього покриття, і направити їх на  погашення боргів по заробітній платі медикам і педагогам. Та навіть в цій ситуації ми розуміємо, що асфальтне покриття – це важлива складова благоустрою міста і достойних умов життя мешканців.

Тому на 1 млн. 400 тис. виконано робіт по проспекту Дніпровському, на 900 тис. грн. – капітальний ремонт дорожнього покриття по пр.. Перемоги. І тепер завдяки співпраці з обласною державною адміністрацією і Державним дорожнім фондом, при умові співфінансування з міського бюджету – оголошено тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Дружби (колишня вул. Дзержинського). А це – понад 2, 5 км на суму більше 4 млн. грн.

Після того, як держава поверне місту кошти за акциз із паливно-мастильних матеріалів, а це 3,2 млн. грн.., а також після виконання міського бюджету за 9 місяців, будуть направлені кошти на ремонт внутрішньоквартальних проїздів у місті. Роботи плануємо виконати протягом жовтня-листопада поточного року. Є цілий перелік таких проїздів, які враховані внаслідок звернення громадян або як рішення міської влади про необхідність їх ремонту. Але згідно плану, головними дорожніми пріоритетами 2018 року є ремонт трьох основних вулиць міста – проспектів Дніпровського і Перемоги та вул. Дружби. Загальна сума робіт на цих трьох вулицях  становить понад 6 млн. грн»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.