Як отримати послугу із вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні віку.

Через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради можна отримати послугу щодо вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку.
Підстави для отримання послуги: досягнення 25- або 45-річного віку.

Вартість послуги: вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно.

Як отримати послугу: заявнику необхідно протягом місячного строку особисто звернутися до Центру надання адміністративних послуг за зареєстрованим місцем проживання (у разі, коли особа не має місця проживання, за адресою якої вона може бути зареєстрована, та з певних причин не може або не бажає отримувати статус бездомної особи, або знята з реєстрації місця проживання для вклеювання фотокартки по досягненню 25 чи 45-річного віку, слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг за останнім зареєстрованим місцем проживання).

Необхідні документи:
– паспорт громадянина України;
– дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов’язкове фотографування в окулярах).

Вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку проводиться у п’ятиденний строк.

Підстави для відмови у наданні послуги:
– недосягнення особою відповідного віку;
– відсутність фотокарток.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: пр. Дніпровський, 23, І поверх, каб. 105, 106, телефон для довідок 9-06-37.

Начальник ЦНАП Ю.А.Орманжи

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.