ПОДАРУНКИ ДІТЯМ ВІД ТОВ «ТЕТРАДА»

Благодійність – це добровільне надання

допомоги тому, хто її потребує.

Найдорожчий скарб кожного народу – його діти. Те, якими вони виростуть, у що віритимуть, залежить сьогодні від нас.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які  завжди готові допомогти, і  роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Допомога дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, залишилися без батьків, є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи…
Третій рік поспіль генеральний директор  ТОВ «Тетрада» (м.Київ)  Володимир Сергійович Чайковський, за  домовленістю міського голови  Володимира Івановича Коваленка, надає благодійну допомогу новокаховським школярам напередодні  нового навчального року. У серпні канцелярські набори отримали близько 500 дітей Новокаховської громади, які опинилися у складних життєвих обставинах. Не оминули увагою кожного першокласника!

Віримо, що спільними зусиллями влади і бізнесу зможемо вирішити проблему бездоглядності  дітей, змінити життєвий шлях малечі, яка опинилась у скруті, щоб  вони виросли гідними людьми.

Висловлюємо  свою найщирішу вдячність генеральному директору ТОВ «Тетрада» Чайковському Володимиру Сергійовичу  за допомогу дітям!

…В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Служба у справах дітей

виконкому Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.