Національна кампанія з подяки військовим «Дякую тобі!» Долучайтесь!

В Україні запускають національну кампанію подяки військовим “Завдяки тобі”.

Приурочили її до 27 річниці незалежності України, йдеться на сторінці “Завдяки тобі” у Facebook.

За більш ніж 4 роки війни в України досі не склалося чогось схожого на американське “Thank you for your service” – власної традиції вдячності громадян військовим, ветеранам і ветеранкам. І хоч багато українців уже дякують військовим, ветеранам і ветеранкам на вулицях, це не має системного характеру і усталеної форми. Чимало людей, які хотіли б висловити вдячність, не роблять цього. Через те, що існує бар’єр, – не знають, як підійти до незнайомої людини, що сказати”, – йдеться в описі.

Національна кампанія “Завдяки тобі” має на меті створити таку традицію та популяризувати жест шани – прикладену до серця долоню. Зустрівши на вулиці військового, ветерана чи ветеранку, цим жестом можна сказати без слів “Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України – все це можливе завдяки тобі”.

До кампанії долучаться лідери громадських думок і суспільні авторитети Сергій Жадан, Андрій Хливнюк, Ярмак, Юрій Макаров, Роман Вінтонів, Осман Пашаєв, Римма Зюбіна, Саша Кольцова, Віталій Дейнега, Антон Слєпаков та інші.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.