ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ ПРО ДЖІУ-ДЖИТСУ? ВІДВІДАЙТЕ МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР.

З 23 по 26 серпня у спортивній залі «Будівельник» відбудеться міжнародний семінар з греплінгу та бразильського джіу-джитсу. Організатор заходу – Херсонська обласна федерація Панкратіону. Серед співорганізаторів виступає і міська ГО «Ніхто крім нас».

Її керівник Руслан Агаєв повідомив, що для обміну досвідом Нову Каховку відвідають не лише українські тренери, а й інструктори з Данії та Швейцарії. Окрім того кожен з наставників зможе опанувати нові методики та техніки з джіу-джитсу, греплінгу чи панкратіону.

Головна мета семінару – розвиток та популяризація цих видів боротьби у нашому місті. В Новій Каховці вже три роки працює школа зі змішаних єдиноборств, де філософії бойових мистецтв навчають досвідчені тренери Микола Присяжний та Дмитро Цибуленко. «Щоб займатися цим видом спорту не обовязково бути професіоналом – запевняє Руслан Агаєв – наприклад, джіу-джитсу чудово підходить для людей, які прагнуть до фізичного та духовного розвитку».

Довідково:

Джіу-джитсу — японське бойове мистецтво ближнього бою з одним або кількома суперниками, зі зброєю та без неї.

Греплінг — спортивне єдиноборство, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів. Це боротьба на підкорення, де основною метою спортсмена є саме примус суперника до здачі.

Панкратіон — давньогрецьке бойове мистецтво, яке поєднує в собі елементи боротьби та кулачного бою.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.