НОВА КАХОВКА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА.

23 серпня день Державного Прапора України відсвяткували у Новій Каховці. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися керівництво міста, керівники та працівники установ та підприємств, члени громадських організацій, військові, студенти, звичайні громадяни міста. Біля пам’ятника вишикувалися прапороносці і дівчата у вишиванках, військові, які тримали велике полотнище державного прапора України.

23 серпня 2004 року український народ вперше відсвяткував День Державного Прапора України. З нагоди свята учасників святкового заходу привітав міський голова Володимир Коваленко:

«Історія державного прапора налічує сотні років. Символ нашої країни повинен бути дорогою святинею для кожного – як пам’ять про матір, як натільний хрест, як повага до родини. Кольори українського прапора помітні серед сотень прапорів світу. Ми маємо усвідомити, що держава – це кожен з нас. А кожен з нас – це вчинки. А вчинки – це міць держави і вдячність тим, хто віддавав і віддає нині життя за цей Прапор, за свободу і щастя української землі і українців».

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано міському голові Володимиру Коваленку, студентці Новокаховського Політехнічного коледжу Анастасії Жилій,Чемпіону Європи серед юніорів з легкої атлетики, Чемпіону других літніх юнацьких Олімпійських ігор, члену Збірної команди України з легкої атлетики Глібу Піскунову.

Сьогодні на долю України випали доленосні випробування. Українські воїни нині захищають країну, даючи їй шанс піднятися на ноги, набратися сил і піти шляхом розвитку, успіху, шляхом вільної, самостійної держави. Участь у цьому має брати кожен з нас. Вони захищають, а ми – сумлінно працюємо для своїх української держави. Лише тоді можемо сподіватися на її розвиток і її силу. Прапор кольору осіннього степу та блакитного неба нині є символом мужності, гордості, надійною опорою і святинею для наших солдат. Там, на сході України щодня від обстрілів гинуть українські бійці та мирні жителі. Згадайте сьогодні імена героїв, які відстоюють наше майбутнє, українську незалежність.

Вже п’ятий рік земля вогнем горить, і плине чорне кача по Тисині, за всіх героїв в нас душа болить! О Господи, дай миру Україні!

Згадайте наших земляків, які загинули заради України. Це Сергій Підгорний, Віктор Кисловський, Денис Перепелиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко, Валерій Вахненко, Василь Артамкін.
Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Указом Президента України від 17 лютого 2016 року Відзнакою Президента України «За участь в АТО» були нагороджені учасники бойових дій в зоні проведення АТО, які мешкають в Новій Каховці.

Міський голова Володимир Коваленко і військовий комісар міста, підполковник Дмитро Самойлов вручили відзнаки – їх отримали молодший сержант Михайло Голембієвський, старшина Микола Дзюбак, сержант Вячеслав Добровольський, старший солдат Сергій Когут, солдат Костянтин Колесніков, старший солдат Леонід Кондрацький, солдат Дмитро Кубарєв, солдат Олександр Лапонов, старший солдат Едуард Литвин, прапорщик Віталій Макуха, старший лейтенант Анатолій Обелець, старший солдат Дмитро Шепетько, молодший сержант Святослав Стрига.

Добра традиція – вручення паспортів Громадянина України в день Державного Прапора. Дотримались її і цього року. Міський голова Володимир Коваленко і начальник міського відділу Управління Державної міграційної служби Світлана Кулик. Паспорти отримали Катерина Федорук, Поліна Василенко, Богдан Курбачов, Артем Кухарчук, Андрій Тесленко, Данило Бондарчук, Даниїл Костунєв, Анастасія Тюріна, Іван Дорош.

На заході лунали українські пісні, а потім до пам’ятника Тарасу Шевченку новокаховчани поклали вінки та квіти – на знак пам’яті про всіх, хто своїм розумом, наполегливістю, вірою, своїм життям наближав створення сильної, вільної, самостійної держави України.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.