ДОПОМОЖІТЬ ПОПОВНИТИ БАНК ОДЯГУ.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) активізовано роботу діючого  банку одягу, взуття для надання допомоги бездомним особам та малозабезпеченим громадянам (відповідно до наказу Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації від 10 липня 2018 року № 119 «Про підготовку підвідомчих установ і закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року» та затверджених заходів стосовно соціального захисту бездомних осіб).

Перед настанням осінніх та зимових холодів бездомні особи та малозабезпечені громадяни відчувають потребу у теплих речах та взутті.

Речі можна приносити за адресою: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), вул. Історична, буд. 18, каб. 6, телефон для додаткової інформації: 4 21 16.

Отримані речі віддають бездомним особам, малозабезпеченим громадянам, багатодітним сім’ям,  а також іншим мешканцям міста – особам похилого віку, малозабезпеченим, які потребують допомоги.

Усі охочі допомогти речами можуть приносити одяг щодня, крім суботи та неділі, із 8:00 до 17:00 години (обідня перерва з 12:00до 13:00)    

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.