Наказ Новокаховського міського військового комісаріату Херсонської області від 16.08.2018 «Про призов громадян на строкову військову службу».

Відповідно до пунктів 1 і 17 частини першої статті 106, статті 112 Конституції України, на виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу“ та Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби”, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

НАКАЗУЮ:

1. Призвати з 01 жовтня по 30 листопада 2018 року на строкову військову службу придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вул. Героїв України 8, Новокаховський міський військовий комісаріат, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до міського військового комісаріату до 01 жовтня 2018 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Новокаховської міської ради, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Військовий комісар
Новокаховського міського військового комісаріату
підполковник Д.Ю. САМОЙЛОВ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.