КОНКУРС «МОЄ РІДНЕ МІСТО».

У Новій Каховці з 20 серпня по 20 вересня проходить конкурс «Моє рідне місто». В ньому беруть участь діти середнього і старшого шкільного віку, учнівська і студентська молодь Новокаховської, Таврійської, Дніпрянської і Райської рад.

Перед юними художниками постає завдання за допомогою аркуша паперу і засобів для малювання розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки; відомі історичні чи архітектурні пам’ятки; минуле, сучасне та майбутнє міста. Кращі роботи ви зможете побачити під час святкування 66-ї річниці Нової Каховки 29 вересня.

Розпорядженням міського голови Володимира Коваленка створено оргкомітет по підготовці і проведенню конкурсу дитячого та юнацького малюнка «Моє рідне місто», який очолює заступник міського голови Володимир Сироватка. До журі конкурсу увійдуть представники освітянської галузі та мистецтвознавці.

Урочисте відкриття виставки робіт учасників та переможців конкурсу і нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня міста Нова Каховка – 29 вересня 2018 року.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.