ЧИ ГОТОВА НОВА КАХОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ?

Протягом літніх місяців проведено значну роботу з підготовки до нового навчального року. 12 закладів загальної середньої освіти створили освітній простір для впровадження Нової української школи.

За інформацією міського відділу освіти, до Нової Каховки надійшло 1 млн 363 тис грн державної субвенції для придбання одномісних парт, комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів. Ще 584 тис грн було виділено депутатським корпусом з міської скарбнички. Крім цього, з обласного бюджету місто отримало ще 214 тис грн на фабрику друку для 12 загальноосвітніх закладів.

Понад 3 млн грн пішло на проведення капітальних та поточних ремонтів навчальних закладів. Ремонти проведено в яслах- садку № 1 «Дюймовочка», № 5 «Казка», № 7 «Ромашка», № 8 «Черьомушки», № 11 «Золотий ключик», № 12 «Золота рибка», «Джерельце». Проведено ремонт спортивної зали загальноосвітньої школи № 7,  зали загальноосвітньої школи № 10, будівлі Маслівської загальноосвітньої школи (заміна вікон на енергоощадні), а також ремонт приміщення 1 класу гімназії, надіслано проект по перекриттю другого поверху навчально-виховного комплексу № 2 на експертизу.

В школи надано гуманітарну допомогу для НУШ – конструктори Six Brinks, більше 6000 підручників для 5 класів. Повідомляється, що завезення триває. Також, за екологічною програмою 168 тис грн  виділено на придбання сміттєвих баків.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.