«Учень – це факел, який потрібно запалити».

Новий навчальний рік для української освіти особливий: стартує освітня реформа – нова українська школа. Першими реформу відчують першокласники.

У Новій Каховці перший дзвоник у школах пролунав 3 вересня. Радісні і схвильовані, гарно вбрані, з розкішними букетами квітів, школярі  ступили на шкільні подвір’я. Першокласники –  разом із цьогорічними випускниками, які турботливо вели малечу за руки.

Вся країна готувалася до початку нового навчального року, і особливо – до зустрічі першокласників – 2018. Готувалася до цієї важливої події і ЗОШ №1.  

На святковій лінійці, звертаючись до колег, учнів та їх батьків, директор школи Олена Зуйко нагадала: минулий навчальний рік приніс закладу перемоги у навчанні і спорті. Четвертий рік школа отримує найкращі показники у предметних олімпіадах. А випускники показали кращі результати ЗНО з математики, історії, біології, фізики, англійської і української мов. В обласному рейтингу серед 294 шкіл області новокаховська ЗОШ №1 посіла п’яте місце. А випускники школи стали студентами кращих вищих навчальних закладів країни: Київського Національного університету ім.. Т.Г.Шевченка, Києво-Могилянської академії, Київського політехнічного інституту, Харківського авіаційного інституту та інших кращих закладів України.

Талановиті випускники не забувають свою школу, надсилають найкращі побажання на початку нового навчального року. Такі вітання колектив школи отримав від двох талановитих  випускників – відомої нині у всьому світі тенісистки Ангеліни Калініної, яка нині входить до першої сотні кращих тенісисток світу. Ще один випускник, актор театру і кіно Ілля Носков, який цими днями перебуває на зйомках у Києві, напередодні нового навчального року завітав до Нової Каховки і зустрівся зі вчителями школи.

«Ці події наповнюють моє серце радістю і вірою в те, що наша професія – найкраща. А молодь, яка виховується у нашій школі і потім вирушає в доросле життя – самодостатня і всебічно розвинена», – з гордістю зазначила директор школи Олена Зуйко.

В цьому році школа зустрічає нових вихованців – до першого класу йдуть 82 учні. «Держава і міська громада на чолі з міським головою Володимиром Коваленком, наші вчителі, наші спонсори, технічний персонал потурбувалися про те, щоб ви сьогодні увійшли в нові класи, забезпечені новими сучасними меблями і всім необхідним  для успішного навчання і гарного змістовного відпочинку. Для випускників – це рік фінішний. Бажаю, щоб цей рік був для вас продуктивним» – побажала Олена Зуйко.

Міський голова Володимир Коваленко завітав до школи: «Які б реформи не відбувалися – в основі школи завжди залишиться союз: дитина, викладач і батьки. В першій школі цей союз гармонійно працює. І в ньому існує повага, любов і взаємна відповідальність. Наступного дня розпочнуться будні. Якими б складними в часи реформ вони не були – нехай не буде роздратування. Дитину важливо виростити в любові. Бо найбільший дефіцит сьогодні в країні – це дефіцит людського шанобливого ставлення один до одного. А проблеми є, були та будуть. Головне – щоб всі разом ми намагалися їх вирішувати, не ображаючи і не принижуючи один одного. Школа – найцікавіший період в житті. Це може сказати кожен дорослий. Батькам бажаю оволодівати знаннями  разом з дітьми, вчителям – працювати так, як ви і працювали в попередні роки. А першокласникам – радіти життю. І пам’ятати одну фразу: «Я ж дитина. Я маю право пустувати». Навчайтесь і розважайтесь. Нехай ваше шкільне життя буде успішним».

Міський голова разом з Благодійним фондом «Н. Каховка» до привітальних слів додав і подарунки – кожен першокласник отримав гарну чашку на пам’ять.

Школярі в цей святковий день отримали подарунки і від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Виконавчий директор фонду Геннадій Лагута і представник фонду Наталія Лях привітали всю шкільну громаду від імені Ігоря Колихаєва.

«Всім – від першокласників до випускників – хочу побажати найголовнішого: ніколи не забувайте, що гарна освіта була і є важливою складовою професії людини і подальшого професійного зростання, – сказав Геннадій Лагута. –  Бажаю вам успіхів у навчанні. А педагогам – здоров’я, професійних здобутків, мудрості, терпіння».

Геннадій Лагута запевнив, що фонд завжди готовий надати школі допомогу, і вручив керівництву закладу сертифікат на отримання спеціальної парти для першокласниці школи – дитини з особливими потребами.

Начальник міського відділу освіти Оксана Якубова емоційно привітала колектив школи з новим навчальним роком. Побажала мудрості і терпіння педагогам і батькам, прагнення до знань і витримки – учням. Оксана Якубова вручила нагороду від голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва Наталії Петрівні Грудницькій– одному з кращих педагогів області.  

Музичною постановою шкільну громаду привітали учень третього класу Тимур Тельнов і театральний гурток «Котигорошко». Емоційні поетичні побажання висловили маленькі першокласники. Сюрприз першокласникам зробили випускники – в костюмах казкових героїв подарували не лише гарний настрій, але й «Бокси знань», в яких –чарівні олівці, зошити та інші необхідні у навчанні речі, які допоможуть досягати успіхів у навчанні. Пролунав перший дзвоник, і вся шкільна громада вирушила до своїх класів на перший у цьому навчальному році урок – «Україна – європейська держава».

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.